Unikus Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży doradztwa gospodarczego. Core biznesem firmy są specjalistyczne usługi doradcze dedykowane podmiotom z sektora przedsiębiorstw oraz jednostkom sektora publicznego.
Specjalizujemy się w ocenie wartości projektów gospodarczych, analizach finansowych i ekonomicznych, zarządzaniu strategicznym oraz pozyskiwaniu funduszy z UE.

Efektywną współpracę z klientem zaczynamy już na etapie planowania inwestycji, doradzając przy wyborze źródeł finansowana, ocenie ryzyka i szans oraz wykonalności. Zawsze uczestniczymy w procesie realizacji projektu, pozostając do Państwa dyspozycji do momentu osiągnięcia zamierzonego rezultatu.

Z pomocą naszych partnerów, przy aktywnej współpracy z organizacjami biznesowymi, jednostkami naukowymi oraz administracją na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym oferujemy kompleksowa obsługę projektów z dowolnego sektora gospodarki.
Zindywidualizowane podejście do każdego z Państwa pozwala nam oferować usługi szyte miarę. Naszym celem i ambicją jest oferowanie usług w 100% implikowanych przez Państwa do swoich biznesów.

To Państwa rosnące oczekiwania stanowią dla nas motywację do dalszego doskonalenia i rozwoju. Cieszymy sie przy tym, że już dzisiaj, dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszej kadry oraz starannemu doborowi partnerów, codziennie pomagamy przekuwać Państwa marzenia w rynkowy sukces.

Dostrzegamy możliwości niewidoczne dla innych …

Prezes Zarządu
Tomasz Wrębiakowski